שאלות ותשובות

שאלות ותשובות:

 1. מה הם איזורי הפעילות?

רשת באליבר שואפת לפעול בכל הארץ ומרחיבה את אזורי הפעילות מעת לעת. אנו ממליצים לעיין ב"רשימת ערים פעילות" בכדי לדעת האם ניתן לקבל שירות באזורך.

 1. האם יש עלות משלוח?

המוצרים הנרכשים ברשת באליבר מגיעים לבית הלקוח באמצעות משלוח אשר עלותו 10 שקלים מחיר קבוע ללא תלות בגובה ההזמנה.

 1. תוך כמה זמן מגיע המשלוח?

רשת באליבר שמה לעצמה כייעד להגיע בזמן אשר נקבע על ידי הלקוח לקבלת הסחורה. ללקוח אפשרות לבחור שעה ותאריך לקבלת המשלוח, החל משעה העוקבת כרונולגית (לביצוע העסקה) ועד שבוע קדימה.

 1. האם ניתן לבצע שינוי של הזמנה סגורה?

מאחר והמוצרים יוצאים באופן מיידי לבית הלקוח ובפרט כאשר המדובר בעסקת אשראי אשר הסליקה מבוצעת באמצעות חברות האשראי, ניתן לבצע את השינויים בעסקה ו/ או ביטולה רק בהתאם לקבוע בתקנון באליבר ובהתאם להוראות החוק. לשם כך, מומלץ לעיין באופן ביטול העסקה בתקנון באליבר.

 1. מה הן שעות הפעילות של באליבר?

ככלל, רשת באליבר פועלת כל יום, החל מהשעה 16:00 ועד לשעה 23:00, כולל ימי שישי ושבת, למעט ערבי חג כגון יום כיפור (מומלץ לעיין בתקנון בערבי חג).

 1. האם יש סכום מינימום להזמנה?

כן, סכום המינימום הקבוע עומד על 50 ש"ח לכל הזמנה.

 1. איך מבוצע התשלום? האם ניתן לשלם באשראי או מזומן?

באפשרות הלקוח לבחור האם לשלם במזומן או באשראי בשלב סיום ביצוע ההזמנה. עסקת אשראי תבוצע באמצעותת חברות האשראי המוכרות בארץ ובהתאם לאישור חברות האשראי את הלקוח.

 1. האם אני מוגבל בכמות המוצרים שאני יכול להזמין מכל פריט?

ישנה הגבלה של כמות מוצרים לכל לקוח אותם ניתן להזמין, הגבלה אשר משתנה מפריט לפריט. רשת באליבר שמה לעצמה כדגל למכור במחירים תחרותיים ללקוח הפרטי ומכאן, לא ניתן לבצע הזמנת מוצרים בהיקף מסחרי. עם זאת, לכל קנייה החורגת ממגבלת המוצרים הקיימת, ניתן לפנות לשירות הלקוחות במענה הטלפוני, שם ניתן לקבל אישור לעסקה גדולה יותר.

 1. האם המוצרים של רשת באליבר מקוריים?

רשת באליבר מצהירה שכל המוצרים אשר נמכרים דרכה, בפרט אלכוהול , הינם מוצרים מקוריים, הנמכרים על ידי הספקים המורשים בלבד, תוך התחייבות שאין מדובר במוצרים אשר נקנו בייבוא מקביל. המוצרים הינם ברמה הגבוהה ביותר, אשר נשמרים ומובאים באיכות הגבוהה ביותר עד בית הלקוח.

 1. איך אני מקבל את המוצר?

המזמין נדרש להמתין לשליח באליבר במקום אספקת המוצר בשעה אשר נבחרה, כאשר במקרה של עסקת אשראי, נדרש להמתין עם תעודה מזהה של בעל כרטיס האשראי. כמו כן, על מקבל ההזמנה להיות מעל גיל 18 במקרה בו יש מוצרי אלכוהול בהזמנה. בכל מקרה בו אין גורם אשר יכול לקבל את ההזמנה, יש לעדכן מיידית את רשת באליבר באמצעות המוקד הטלפוני.

 1. האם ניתן להזמין מוצרים לאירועים?

רשת באליבר מספקת אלכוהול ומוצרים משלימים לאירועים ובמחירים תחרותיים. לשם ביצוע הזמנות אלו, יש לפנות למוקד הטלפוני, שם תורכב ללקוח חבילת מוצרים ספציפית לאירוע.